NIAB

Stuvarevägen 2
Box 42, 941 43 Piteå

 

Post- och besöksadress
Norrländska Industri AB
Stuvarevägen 2, 941 43 Piteå

Telefon
010-414 41 10

E-post
info@niab.org

Arbetstider helgfria vardagar:
Mån-fre 07-16
Lunchstängt 11:00-11:30

 

Kontaktpersoner

Per Lundgren

Per Lundgren

Befattning - Platschef

E-postadress - per.lundgren@niab.org

Mobilnummer - 070-681 79 53

Roger Johansson

Roger Johansson

Befattning - Projektledare / Konstruktion

E-postadress - roger.johansson@niab.org

Mobilnummer - 073-032 69 51

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Befattning - Ekonomi / administration

E-postadress - anita.lindberg@niab.org

Mobilnummer - 070-261 37 88

Niklas Jonsson

Niklas Jonsson

Befattning - Kalkylator / Projektledare

E-postadress - niklas.jonsson@niab.org

Mobilnummer - 070-224 85 50

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - Miljö- och kvalitetssamordnare

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 07

Nils Westerberg

Nils Westerberg

Befattning - Arbetsmiljösamordnare

E-postadress - nils.westerberg@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 08

Zandra Klasson

Zandra Klasson

Befattning - Kommunikationsansvarig

E-postadress - zandra.klasson@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 49

Mari Nilsson

Mari Nilsson

Befattning - VD

E-postadress - mari.nilsson@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 02