NIAB

Stuvarevägen 2
Box 42, 941 43 Piteå

 

Besöksadress
Norrländska Industri AB
Stuvarevägen 2, 941 43 Piteå

Postadress
Box 42, 941 21 Piteå

Telefon
010-414 41 10 

E-post
info@niab.org

Arbetstider helgfria vardagar:
Mån-Fre 07-16
Lunchstängt 11:00-11:30

 

Kontaktpersoner

Per Lundgren

Per Lundgren

Befattning - Platschef

E-postadress - per.lundgren@niab.org

Mobilnummer - 070-681 79 53

Emil Öhlin

Emil Öhlin

Befattning - Konstruktör, projektledare

E-postadress - emil.ohlin@niab.org

Mobilnummer - 070-666 20 49

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Befattning - Ekonomi / administration

E-postadress - anita.lindberg@niab.org

Mobilnummer - 070-261 37 88

Erik Nilsson

Erik Nilsson

Befattning - VD

E-postadress - erik.nilsson@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 36

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - Miljö- och kvalitetssamordnare

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 07

Nils Westerberg

Nils Westerberg

Befattning - Arbetsmiljösamordnare

E-postadress - nils.westerberg@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 08

Zandra Klasson

Zandra Klasson

Befattning - Kommunikationsansvarig

E-postadress - zandra.klasson@ivab.com

Mobilnummer - 010-414 40 49

Roger Johansson

Roger Johansson

Befattning - Projektledare

E-postadress - roger.johansson@niab.org

Mobilnummer - 073-032 69 51